Logiscool 2023/2024.

Kedves Szülők!

A Logiscool nemzetközi programozóiskola idén szeptembertől ismét indít kezdő tanfolyamot a Fillér Utcai Általános Iskolában 2-3. osztályos diákok részére.

A digitális írástudás sosem volt még olyan fontos, mint manapság. A digitális technológia az életünk minden területét átjárja és aktívan alakítja.

Gyermekeink, akik már ebbe a világba születtek, számos kihívással találják szembe magukat. Éppen ezért még a kütyü-használatra fogékony gyerekeknek is meg kell tanulniuk tudatosan és biztonságosan navigálni ebben a világban, vagyis digitális írástudókká kell válniuk.

A Logiscoolban ebben szeretnénk segíteni nekik. A kurzuson a programozás mellett olyan témakörökkel találkoznak diákjaink, amelyek elengedhetetlenek ma, és még inkább azok lesznek a közeljövőben, például képszerkesztés, videóvágás, gépelés, Office, mesterséges intelligencia.

Az oktatás és a nyílt napok a 205-ös teremben zajlanak. A foglalkozások hetente egyszer, 90 percben kerülnek megrendezésre.
Bővebb infó, jelentkezés nyílt napra és kurzusra: https://www.logiscool.com/hu/locations/buda
A helyszín a kurzustípus kiválasztása után, az időpontoknál kerül feltüntetésre, kérjük, hogy erre figyeljenek a jelentkezésnél.

Foglalkozások időpontja:

Első alkalom:

Nyílt nap:
hétfő, 15:30

2023. szeptember 18.

2023. szeptember 8., 16:00

Nagyobb gyermekeik számára pedig online tanfolyamainkat ajánljuk, ahol otthonuk kényelméből, kis csoportban, koruknak és szintjüknek megfelelő módon sajátíthatják el a programozás alapjait vagy akár komplexebb programnyelveket, mint a Python vagy a C# (Unity). Bővebb információ a honlapon, illetve lenti elérhetőségeinken.

Várjuk jelentkezésüket! Kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésre alábbi elérhetőségeinken.

Üdvözlettel,
Késmárki-Benedek Judit iskolavezető