Atlétika edzések a Fillérben 2023/2024.
Iskolánk évek óta a kerület legeredményesebb intézménye az atlétika többpróba és mezei futó diákolimpiákon. Ezt a folyosók üvegvitrinjeiben látható kupák, serlegek, a dicsőségtáblákon kifüggesztett oklevelek, illetve a kerületi, budapesti és országos diákolimpiai listákon olvasható helyezéseink is tanúsítják.

Foglalkozásainkon fejlesztjük a gyermekek koordinációs és kondicionális képességeit, gyakoroljuk a kislabdahajítást, a távolugrást, a váltófutást, s a felsősöknél a gátfutást és a súlylökést is.
Az oktatást játékos feladatok – váltóversenyek, fogójátékok – színesítik.

Edzésidőpontok:
Helyszín:

Korosztály:
  kedd, csütörtök 15:30-16:30
Sportudvar

2-8. osztály, fiú-lány vegyes

(Az elsősök márciustól jelentkezhetnek és csatlakozhatnak a csoportunkhoz.)

A foglalkozásokon az időjárásnak megfelelő sportöltözék szükséges, mert télen is a szabadban edzünk. Eső esetén az iskola konditermében és a folyosókon tartjuk az órákat.

Jelentkezni Balázs Zoltán földrajz-testnevelés szakos tanárnál lehet.

A támogatói díj: 8.000 Ft / hó (heti egy edzésre járóknak 4.000 Ft / hó), melyet minden hónap 10-ig névvel, osztállyal ellátott - külön, erre a célra alkalmazott, s a befizetett összegeket itt vezetett - borítékban kérjük beküldeni.
Testvérkedvezmény esetén a részvételi díj: 6.000 Ft / fő, illetve 3.000 Ft / fő.
Az Önök által befizetett összeggel az atlétika utánpótlást támogatják.