Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Pinczési Zsuzsa Mariann vagyok. A következő tanévtől a német tagozaton indítok első osztályt. A német tanítói diplomámat kihasználva több tantárgyat is taníthatok németül az osztályomnak. A gyerekek heti 5 órában tanulják a német nyelvet, kiegészítve honismerettel és német nyelven tartott testnevelés órával. Emiatt megemelkedik a gyerekek óraszáma, így azoknak javaslom a német tagozatot, akik ezt a terhelést is elbírják.

Az elmúlt 26 év során sok tapasztalattal lettem gazdagabb. Tanítottam többféle típusú iskolában, alsó és felső tagozaton egyaránt. Saját gyermekem iskolaválasztásakor tettem le a Fillér Utcai Általános Iskola mellett a voksom és dolgozom immár hetedik éve ebben az intézményben.

Olyan osztályközösség kialakítása a célom, ahol a gyerekek jól érzik magukat egymás társaságában. Szeretetteljes, nyugodt és fegyelmezett légkört sikerült megteremtenem a mostani osztályomban is. Büszke vagyok tanítványaimra, akik a versenyeken elért eredményeikkel gazdagítják az iskola hírnevét. Kiemelt figyelmet fordítok a környezeti nevelésre is. Az iskolában eltöltött időt igyekszem élményekkel megtölteni, ezért sok szabadidős programot szervezek a gyerekeknek.

Szeretettel várom a gyerekeket az óvodás foglalkozásokra, hogy megismerhessük egymást és közösen kezdhessük ezt a fantasztikus utazást a számok és betűk világába.

Zsuzsa néni