Önkormányzati nyári napközis tábor - 2020.
KEDVES SZÜLŐK! KEDVES TÁBOROZÓK!

SZERETETTEL VÁRJUK 2020 NYARÁN IS A II. KERÜLETBEN TANULÓ GYERMEKEKET A
NYÁRI NAPKÖZIS TÁBORBAN.

A tábor helye:
KLEBELSBERG KULTÚRKÚRIA

1028 Budapest, Templom u. 2-10.

A táborozás időtartama: 7 hét
2020. június 29. - augusztus 19.

Gyülekezőhely:
Klebelsberg Kultúrkúria

(1028 Budapest, Templom utca 2-10.)

Gyülekezés időpontja:
Reggeli ügyelet: 8:00 órától
Délutáni ügyelet: 16:00 -17:00 óráig

A tábor vezetői:
Csility Erika (06 30 814 0384)
Lászlóné Bathó Teodóra

További információ:
Krammer Zita (06 20 927 2330, matitkar@marczi.hu)

Gyermekfelügyelet biztosítása: szakképzett pedagógusokkal, az ügyelet és az egész napos foglalkozások
ideje alatt.

Jelentkezés módja:

• A jelentkezés csak kitöltött jelentkezési lap és egészségügyi nyilatkozat elküldésével / leadásával és a díj befizetésével válik érvényessé. A jelentkezés minimum a táborban töltendő nap előtt 2 nappal történjen meg! Utólagos jelentkezés esetén az első táborban töltendő napon a gyermek felügyeletét természetesen eltudjuk látni, élelmet viszont kérjük, hogy csomagoljon a szülő.

• A jelentkezési lapot és az egészségügyi nyilatkozatot megtalálják a www.kulturkuria.hu weboldalon, írásban is igényelhető Krammer Zitától a matitkar@marczi.hu email címen, illetve személyesen a Marczibányi Téri Művelődési házban (1022 Budapest, Marczibányi tér 5/a) és Klebelsberg Kultúrkúria (1028 Budapest, Templom utca 2-10.) tábor vezetőjénél (Csility Erika), vagy letölthető az iskola honlapjáról:

Jelentkezési lap letölthető innen: Jelentkezési lap nyári napközis táborba

Egészségügyi nyilatkozat letölthető innen: Egészségügyi és szülői nyilatkozat táborozáshoz

• A jelentkezés előrejelzése a befizetési napokon a térítésmentes gyerekeknek is kötelező! Ennek elmulasztása esetén a gyermekek étkezéséről nem áll módunkban gondoskodni.

A napközis tábor étkezési térítési díja:
500 Ft/nap

• Az étkezési kedvezményről az igazolásokat a jelentkezési lappal együtt kell csatolni, amennyiben nem tudja igazolni a kapott étkezési kedvezményt - csak teljes napi díjjal tudjuk elfogadni a befizetést.

• Glutén- és laktózmentes étkezést is tudunk biztosítani orvosi igazolás ellenében, illetve kérhető vegetáriánus étkezés is.

• Kérjük, hogy hűtést igénylő élelmiszert a gyermekek ne hozzanak a táborba, mert a hűtést nem tudjuk biztosítani!

A befizetés módja:

• A részvételi díj befizetése készpénzzel, bankkártyával és átutalással is lehetséges.
    Átutalási információk:
    Kedvezményezett neve: II. Kerületi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.
    Számlaszáma: 12001008-01351837-00100005 Raiffeisen Bank
    Kérjük, a megjegyzés rovatba: napközi, gyerek neve és választott időszakot feltüntetni szíveskedjenek! A számlaigényt kérjük, előre jelezni szíveskedjenek!

• Készpénzes fizetésre is van lehetőség hétfőtől-csütörtökig 9:00-11:00 óra között, illetve 15:00-16:00 óra között a Marczibányi Téri Művelődési Központ (1022 Budapest, Marczibányi tér 5/a) titkárságán, Krammer Zitánál.

A tábor lemondása:

Lehetőséget biztosítunk, hogy részvételi szándékát módosítsa, a részvételt lemondja.

• Amennyiben a lemondás időpontja 2 munkanappal a kezdés előtt történik, a teljes díjat visszafizetjük.

• A napközi kezdőnapján történő lemondás esetén az aznapi étkezés díját nem áll módunkban visszafizetni.

• A napközi időtartama alatt történő betegség esetén, az étkezés költségét időarányosan tudjuk visszatéríteni, orvosi igazolás ellenében.

A lemondásról, betegségről kizárólag írásos értesítést fogadunk el a matitkar@marczi.hu email címen, vagy a II. Kerületi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. 1022 Budapest, Marczibányi tér 5/a postai címen.

Lemondás esetén az összeg átvihető más hetekre, ha erre nincs mód, a szülők a pénzt 10 munkanapon belül visszakapják a Marczibányi Téri Művelődési ház titkárságán, amennyiben időben jelezték, később már nincs rá mód.
A befizetésről szóló bizonylatot minden esetben hozzák magukkal!

Egyéb fontos tudnivalók:

• Csak egészséges gyermek vehet részt a táborban.

• A szülőknek nyilatkozatot kell kitölteni a gyermek egészségével kapcsolatban.

• Reggel az érkezéskor és délután a távozáskor a gyermeknek jelentkeznie kell a Táborvezetőnél (Csility Erika).

• A gyermekek a tábort csak a táborvezető engedélyével hagyhatják el!

• A gyereket a szülők írásos meghatalmazása alapján adhatják át más személynek.
    Változás esetében újabb írásos meghatalmazás kell, melyet csak a szülő adhat át a táborvezetőnek, pedagógusnak.

• A gyermekek szabad idejéről változatos programokkal, kirándulásokkal, játékokkal és vetélkedőkkel színesítjük meg a napjaikat. A programokról és az azokra esetlegesen szükséges felszerelésekről a tábor felügyelő tanárai értesítik a szülőket.

• A gyermeknél legyen zsebkendő, eü. papír, BKV bérlet, vagy 2 db közlekedési jegy/nap.

• Értékes ékszerért, játékért, óráért, telefonért, műszaki cikkekért felelősséget nem vállalunk.

A jelentkezési lap leadása valamint a befizetés határidő a 27-ei hétre: 2020. június 24. (szerda).

Az Ön személyes adatai a Marczibányi Téri Művelődési Központ adatbázisába kerülnek. Az adatbázis harmadik félnek nem kerül átadásra. A személyes adatokat az adatbázis kezelője programajánlat küldése céljából felhasználhatja. Amennyiben nem kívánja, hogy a jövőben programajánlattal megkeressük, írásbeli nyilatkozattal kérheti adatai törlését a nyilvántartásból az alábbi címen: matitkar@marczi.hu vagy levélben a II. Kerületi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. 1022 Budapest, Marczibányi tér 5/A címen.

Budapest, 2020. május 21.

Dolhai István
ügyvezető igazgató
II. Kerületi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.