Beiratkozáshoz szükséges dokumentumok

A beiratkozáshoz csatolni kell az alábbi dokumentumokat, melyeket az Egyéb dokumentumok résznél tudnak a felületre feltölteni:

• A gyermek születési anyakönyvi kivonata.

• A gyermek TAJ-kártyája.

• A gyermek lakcímkártyája.

• Amennyiben korábban nem adtak még le: felvételi kérelem.
    Felvételi kérelem nyomtatványa letölthető innen: Felvételi kérelem - első osztályosok

• Nyilatkozat beiratkozáshoz.
    Nyilatkozat beiratkozáshoz letölthető innen: Nyilatkozat - beiratkozáshoz

• Életvitelszerű helyben lakást igazoló dokumentum.
    Helyben lakást igazoló nyomtatvány letölthető innen: Igazolás - helyben lakás

• Etika/hit- és erkölcstan választást igazoló dokumentum.
    Etika/hit- és erkölcstan választás nyomtatványa letölthető innen: Választás - etika/hit- és erkölcstan

• Szülői nyilatkozat a gyermekfelügyeletről. Ha mindkét szülő együttesen neveli a gyermeket, az 1-es pontot kell kitölteni és mindkét szükőnek aláírni, ha válás esetén a felügyeleti jogot az egyik szülő gyakorolja, akkor a 2-es pontot, ha a gyermeknek gyámja van, akkor a 3-as pontot.
    Nyilatkozat gyermekfelügyeletről nyomtatvány letölthető innen: Nyilatkozat - gyermekfelügyeletről

• Csak a nemzetiségi tagozatot választók számára: nyilatkozat nemzetiséghez tartozásról.
    Nyilatkozat nemzetiséghez tartozásról nyomtatvány letölthető innen: Nyilatkozat - nemzetiséghez tartozás

• A Pedagógiai Program és egyebek tudomásul vétele.
    PP és egyebek tudomásul vétele nyomtatvány letölthető innen: Nyilatkozat - PP és egyebek tudomásul vétele

A dokumentumokat eredeti formában majd a szeptemberi iskolakezdéskor kell leadni (kivétel az első három dokumentum).

Ha bármilyen kérdésük van a beiratkozással kapcsolatban, jelezzék e-mailen (info@filleriskola.hu) vagy az iskola telefonszámán hétköznap 8-14 óra között.